Bělení zubů

Bělení zubů
Metoda ordinačního bělení zubů je velmi efektivní a zároveň šetrné k zubní sklovině i k měkkým tkáním. Samotná procedura spočívá v aplikaci bělícího gelu na zubní sklovinu, která se následně nasvěcuje lampou. Při tomto zákroku dochází k rozrušení viditelných organických pigmentů v povrchových vrstvách zubní skloviny, čímž dochází k optickému zprůhlednění a projasnění barvy zubů.
Ordinační bělení zubů nabízí okamžité výsledky.
Tato metoda používá světlem aktivovaný bělicí gel a trvá přibližně dvě hodiny. Bělení zubů touto metodou je nejrychlejší cestou, jak získat bílé zuby a krásný úsměv. Výsledek přináší bělejší zuby, a to během pár hodin. Tato metoda nemá žádné vedlejší účinky a je naprosto bezpečná za předpokladu, že ji provádějí profesionálové v zubní klinice. Toto ošetření Vám může podstatně zvednout Vaši sebedůvěru.

Výhody bělení zubů
Bělení zubů je čím dál populárnější i proto, že v dnešní době má téměř každé mobilní zařízení vestavěný fotoaparát a zářivý úsměv je tak důležitější než kdykoli předtím. Existuje mnoho způsobů bělení zubů, ale bělení zubů pomocí laseru vyniká rychlostí, bezpečností a zaručeným výsledkem.

Význam
Bělení zubů využívá světlem aktivovaný systém, nejedná se tedy přímo o laser samotný. V posledních letech tento postup získává na oblibě, tudíž licenci na poskytování této metody vlastní již velký počet zubních klinik. Bělení zubů laserem je poměrně jednoduchý a bezbolestný postup, který nezatíží Vaši peněženku, neboť jeho účinek je ve srovnání s jinými metodami trvalejší.

Rychlost
Bělící gel vybělí zuby už za pouhé 2 hodiny. Výsledek zůstane viditelný po dobu přibližně dvou let. U ostatních metod, například domácích sad nebo bělicích pásků, můžete na výsledek čekat celé týdny či měsíce, navíc bez jakékoliv záruky zbělení byť o jediný odstín, jelikož ošetření neprobíhá pod dohledem profesionálů.

Bezpečnost
Ať už podstupujete jakékoli kosmetické ošetření, je nutno klást bezpečnost na první místo.Řada studií prokázala, že bělení zubů nepoškozuje zubní sklovinu ani protetické výrobky a zaručuje šetrný zákrok. Navíc zatímco si domácí bělení provádí zákazník laicky sám, ordinační bělení zubů vždy provádí výhradně odborníci.

Zaručený výsledek
Ordinanční bělení zubů slibuje vylepšení o několik  odstínů a na rozdíl od jiných metod je výsledek okamžitý. Bělicí zubní pasta čistí pouze skvrny na povrchu zubů. Bělicí pásky je nutné aplikovat přibližně celý jeden měsíc, nicméně bez záruky viditelné změny odstínu.

Výhody
Kromě toho, že ordinační bělení zubů je rychlé, šetrné a zaručené, může dodat sebedůvěru lidem, kteří ji ztratili kvůli zabarvení svých zubů. Dlouhotrvající účinek po ordinačním ošetření si uchováte tím, že investujete do kvalitních bělicích výrobků, včetně zubní pasty.